Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy z branży florystycznej, dekoratorskiej, wnętrzarskiej, hotelowej, reklamowej, medialnej...

Jako jedni z nielicznych na polskim rynku, oferujemy selektywny dobór kwiatów klasy PREMIUM.
Z powodzeniem współpracujemy z kwiaciarniami, pracowniami florystycznymi, ale także z firmami z branży medialnej i reklamowej. Dzięki jakości naszych produktów oraz ich realnemu odzwierciedleniu z natury, możliwe było użycie ich w reklamach telewizyjnych, wydarzeniach kulturalnych i promocyjnych. Mamy także doświadczenie w realizacji zleceń dekoracji centrów handlowych oraz hoteli. Nie boimy się również nietypowych zamówień.

Za pośrednictwem Hurtowni Internetowej, w której się Państwo aktualnie znajdują, umożliwiamy dostęp do części naszej oferty. Stale uaktualniamy jej zawartość i dodajemy produkty z kategorii NOWOŚCI.

Większość towarów oferowanych w hurtowi internetowej jest na bieżąco dostępna, a czas oczekiwania jest równy wyłącznie realizacji wysyłki.

Dajemy w ten sposób Państwu możliwość wygodnej formy zaopatrzenia przez Internet.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy!

Pełna oferta produktów dostępnych w bieżącej sprzedaży do obejrzenia w punkcie sprzedaży na giełdzie kwiatowej w Broniszach Hala Kwiatowa Boks D-81.

Wszelkie zapytania o interesujące Państwa produkty prosimy kierować na adres biuro@karmon-decor.pl, a my przedstawimy Państwu możliwości realizacji zlecenia.

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA WYSOKIEJ JAKOŚCI KWIATÓW SZTUCZNYCH